Russia
14.10.99, 24 Jaar
14.10.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alana Tuayeva vs. Ofri Lankri - onderlinge wedstrijden
16.03.15 | 2e ronde van de kwal. | Ofri Lankri | Alana Tuayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Alana Tuayeva form & Ofri Lankri form
Alana Tuayeva - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Ofri Lankri - laatste wedstrijden
Tel Aviv - Hard | ||||
26.06.17 1e ronde | vs. Valeria Nikolaev | 1-4, - Ofri Lankri - scratch | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
24.06.17 Halve finale | vs. Marta Paigina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.17 Kwartfinale | vs. Fiona Codino | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.17 2e ronde | vs. May Kimhi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.06.17 1e ronde | vs. Kyra Shroff | 4-6, 5-0, Kyra Shroff - scratch | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
08.12.16 Kwartfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.12.16 2e ronde | vs. Ioana Diana Pietroiu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.16 1e ronde | vs. Adi Spiegelman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.12.16 Kwalif. | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
30.11.16 2e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.16 1e ronde | vs. Melissa Ishuan Ifidzhen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Shelly Bereznyak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.16 Kwalif. | vs. Mia Rabinowitz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
07.10.16 Kwartfinale | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.16 2e ronde | vs. Alona Pushkarevsky | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.16 1e ronde | vs. Natasha Bredl | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kiryat Gat - Hard | ||||
23.09.16 Kwartfinale | vs. Melis Sezer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.16 2e ronde | vs. Shiran Arol Wiegand | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.09.16 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
18.05.16 2e ronde | vs. Sarah Lee | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.16 1e ronde | vs. Eva Raszkiewicz | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
30.11.15 1e ronde | vs. Sofia Salimova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
23.11.15 1e ronde | vs. Shahar Biran | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.15 2e ronde | vs. Daria Orichkevitch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
12.10.15 2e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.15 1e ronde | vs. Vered Bert | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
20.07.15 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
13.07.15 1e ronde | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
08.06.15 Kwartfinale | vs. Lou Brouleau | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |