WEDSTRIJD
15.07.21 | 2e ronde | Oksana Selekhmeteva | Alice Rame | 6-1, 7-64 | W60 Biarritz | Clay |
STATISTIEKEN
Oksana Selekhmeteva | Alice Rame | |
1e Service % | 65/89 (73%) | 39/62 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/65 (58%) | 20/39 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/24 (38%) | 5/23 (22%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/15 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/62 (60%) | 42/89 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/151 (56%) | 67/151 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oksana Selekhmeteva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oksana Selekhmeteva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oksana Selekhmeteva | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Alice Rame | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oksana Selekhmeteva vs. Alice Rame - onderlinge wedstrijden
15.07.21 | 2e ronde | Oksana Selekhmeteva | Alice Rame | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | W60 Biarritz | Clay |
03.11.20 | 1e ronde | Oksana Selekhmeteva | Alice Rame | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Castellon | Clay |
Oksana Selekhmeteva form & Alice Rame form
Oksana Selekhmeteva - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
12.05.23 2e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.23 Halve finale | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
28.01.23 Halve finale | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.01.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Hard | ||||
04.01.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Alice Rame - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |