WEDSTRIJD
16.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Oksana Selekhmeteva | Arina Rodionova | 6-3, 3-6, 6-4 | Moscow | I. hard |
STATISTIEKEN
Oksana Selekhmeteva | Arina Rodionova | |
1e Service % | 54/92 (59%) | 64/91 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/54 (59%) | 36/64 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/38 (50%) | 14/27 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/91 (45%) | 41/92 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/183 (50%) | 91/183 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arina Rodionova | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Arina Rodionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Arina Rodionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oksana Selekhmeteva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Arina Rodionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Arina Rodionova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oksana Selekhmeteva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arina Rodionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oksana Selekhmeteva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Arina Rodionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Arina Rodionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Oksana Selekhmeteva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Arina Rodionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oksana Selekhmeteva | 3-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Arina Rodionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oksana Selekhmeteva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Arina Rodionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oksana Selekhmeteva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Arina Rodionova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Arina Rodionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Arina Rodionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Oksana Selekhmeteva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oksana Selekhmeteva vs. Arina Rodionova - onderlinge wedstrijden
16.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Oksana Selekhmeteva | Arina Rodionova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Moscow | I. hard |
Oksana Selekhmeteva form & Arina Rodionova form
Oksana Selekhmeteva - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
12.05.23 2e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.23 Halve finale | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
28.01.23 Halve finale | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.01.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Hard | ||||
04.01.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Arina Rodionova - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Sara Errani | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 3-6, 1-4, - Arina Rodionova - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 7-66, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Kristina Mladenovic | 7-61, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 6-0, 7-610 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |