WEDSTRIJD
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Oksana Selekhmeteva | Lena Papadakis | 6-4, 6-1 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oksana Selekhmeteva vs. Lena Papadakis - onderlinge wedstrijden
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Oksana Selekhmeteva | Lena Papadakis | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Oksana Selekhmeteva form & Lena Papadakis form
Oksana Selekhmeteva - laatste wedstrijden
W100 Zaragoza - Clay | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-1, Elena Gabriela Ruse - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
12.05.23 2e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.23 Halve finale | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
28.01.23 Halve finale | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Lena Papadakis - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 6-75, - Lena Papadakis - scratch | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giada Ciampa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Kaegi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Petkovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
23.12.23 Finale | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |