WEDSTRIJD
10.06.21 | Kwartfinale | Oksana Selekhmeteva | Mara Guth | 6-3, 6-1 | French Open | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mara Guth | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mara Guth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mara Guth | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Oksana Selekhmeteva | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
3-3 | Mara Guth | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Mara Guth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oksana Selekhmeteva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mara Guth | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Mara Guth | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Mara Guth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oksana Selekhmeteva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 | Mara Guth | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oksana Selekhmeteva vs. Mara Guth - onderlinge wedstrijden
10.06.21 | Kwartfinale | Oksana Selekhmeteva | Mara Guth | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | French Open | Clay |
Oksana Selekhmeteva form & Mara Guth form
Oksana Selekhmeteva - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
12.05.23 2e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.23 Halve finale | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
28.01.23 Halve finale | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.01.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Hard | ||||
04.01.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Mara Guth - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 3-3, Carolina Kuhl - scratch | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Britney Chiu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jenny Lim | 6-72, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-64, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 7-5, 4-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Popescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Aya El Aouni | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-74, - Mara Guth - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Eleni Christofi | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail |