Russia
14.10.99, 24 Jaar
14.10.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alana Tuayeva vs. Oleksandra Piskun - onderlinge wedstrijden
11.02.18 | 2e ronde van de kwal. | Oleksandra Piskun | Alana Tuayeva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Alana Tuayeva form & Oleksandra Piskun form
Alana Tuayeva - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Oleksandra Piskun - laatste wedstrijden
Sajur - Hard | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Mihika Yadav | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tbilisi - Hard | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
18.04.18 1e ronde | vs. Jessica Ho | 0-5, - Oleksandra Piskun - scratch | wedstrijd detail | |
Tunis - Clay | ||||
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
22.03.18 2e ronde | vs. Helene Scholsen | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.18 1e ronde | vs. Yarden Akler | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
14.03.18 1e ronde | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shaked Mahpud | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.18 Kwalif. | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
25.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
12.02.18 Kwalif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
06.02.18 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.02.18 Kwalif. | vs. Alia Lex | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
05.12.17 1e ronde | vs. Joelle Kissell | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
29.11.17 1e ronde | vs. Anna Pribylova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stellenbosch - Hard | ||||
23.11.17 2e ronde | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.17 1e ronde | vs. Delien Kleinhans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oslo - I. hard | ||||
16.11.17 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.17 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.11.17 1e ronde | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
16.10.17 1e ronde | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-4, 6-711 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde | vs. Zoe Kruger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kiev - Clay | ||||
27.09.17 2e ronde | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.17 1e ronde | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bucha - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |