WEDSTRIJD
26.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Olga Govortsova | Jana Fett | 4-6, 6-2, 7-5 | Paris | Clay |
STATISTIEKEN
Olga Govortsova | Jana Fett | |
1e Service % | 59/91 (65%) | 56/109 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/59 (54%) | 31/56 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/32 (41%) | 21/53 (40%) |
Benutte Breakpoints | 9/17 (53%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 57/109 (52%) | 46/91 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/200 (51%) | 98/200 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 11 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Olga Govortsova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Govortsova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Govortsova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Govortsova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Olga Govortsova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Govortsova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olga Govortsova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Govortsova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Olga Govortsova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Govortsova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Govortsova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jana Fett | |
0-0 | ||
Olga Govortsova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Govortsova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Jana Fett | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Govortsova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Govortsova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 | Jana Fett | |
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Govortsova vs. Jana Fett - onderlinge wedstrijden
26.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Olga Govortsova | Jana Fett | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
Olga Govortsova form & Jana Fett form
Olga Govortsova - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valerie Glozman | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 4-6, 0-1, - Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
26.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
04.01.22 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, - Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Zarina Diyas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayo Hibi | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 Kwalif. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
10.07.21 Finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.21 Halve finale | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.21 Kwartfinale | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Jana Fett - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |