WEDSTRIJD
25.09.21 | Halve finale | Olga Helmi | Elena Milovanovic | 6-4, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Helmi | Elena Milovanovic | |
1e Service % | 33/43 (77%) | 42/56 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/33 (79%) | 24/42 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/10 (80%) | 3/14 (21%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/56 (52%) | 9/43 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/99 (64%) | 36/99 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Olga Helmi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olga Helmi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Helmi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Helmi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Helmi vs. Elena Milovanovic - onderlinge wedstrijden
25.09.21 | Halve finale | Olga Helmi | Elena Milovanovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Olga Helmi form & Elena Milovanovic form
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Elena Milovanovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |