WEDSTRIJD
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Olga Helmi | Fitriani Sabatini | 6-1, 6-1 | W15 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Helmi | Fitriani Sabatini | |
1e Service % | 27/45 (60%) | 32/49 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/49 (57%) | 13/45 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Fitriani Sabatini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Helmi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Fitriani Sabatini | |
0-0 | ||
Olga Helmi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Fitriani Sabatini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Olga Helmi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Fitriani Sabatini | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Fitriani Sabatini | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Fitriani Sabatini | |
0-0 | ||
Olga Helmi | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Indonesia
13.02.01, 23 Jaar
13.02.01, 23 Jaar
Olga Helmi vs. Fitriani Sabatini - onderlinge wedstrijden
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Olga Helmi | Fitriani Sabatini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Nonthaburi | Hard |
Olga Helmi form & Fitriani Sabatini form
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Fitriani Sabatini - laatste wedstrijden
W25 Jakarta - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 1e ronde | vs. Fitriana Sabrina | 6-3, Fitriana Sabrina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Meiqi Guo | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 6-3, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Ayaka Okuno | 6-3, 4-1, Ayaka Okuno - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nagomi Higashitani | 6-73, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yi Tsen Cho | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Saki Imamura | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Paris Corley | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amal Gati | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 7-5, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 1-6, 17-19 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-72, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Mihika Yadav | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Joleta Budiman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nur Rosida Mega Hadiati | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |