WEDSTRIJD
04.07.21 | Kwalif. | Olga Helmi | Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | W25 Lisbon | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Helmi | Ines Oliveira | |
1e Service % | 25/41 (61%) | 29/44 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 9/29 (31%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/16 (31%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/44 (70%) | 17/41 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olga Helmi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ines Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ines Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ines Oliveira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ines Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ines Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ines Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Ines Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
06.06.03, 20 Jaar
06.06.03, 20 Jaar
Olga Helmi vs. Ines Oliveira - onderlinge wedstrijden
04.07.21 | Kwalif. | Olga Helmi | Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Lisbon | Hard |
Olga Helmi form & Ines Oliveira form
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Ines Oliveira - laatste wedstrijden
W25 Corroios - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Maria Garcia | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
04.07.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
07.06.21 Kwalif. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Pinto | 6-72, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sinead Lohan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Valentina Losciale | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmela - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Ines Murta | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Lou Brouleau | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Calicchia | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |