WEDSTRIJD
17.08.21 | 1e ronde | Olga Helmi | Justina Mikulskyte | 6-3, 3-6, 6-4 | W25 Ourense | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Helmi | Justina Mikulskyte | |
1e Service % | 49/87 (56%) | 62/102 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/49 (55%) | 31/62 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/38 (37%) | 14/40 (35%) |
Benutte Breakpoints | 9/13 (69%) | 8/13 (62%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 57/102 (56%) | 46/87 (53%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/189 (52%) | 91/189 (48%) |
Dubbele fouten | 13 | 6 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Helmi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Olga Helmi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Olga Helmi | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Helmi | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-5 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Helmi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Helmi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Helmi vs. Justina Mikulskyte - onderlinge wedstrijden
25.08.21 | 1e ronde | Justina Mikulskyte | Olga Helmi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Vigo | Hard |
17.08.21 | 1e ronde | Olga Helmi | Justina Mikulskyte | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Ourense | Hard |
Olga Helmi form & Justina Mikulskyte form
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Justina Mikulskyte - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |