WEDSTRIJD
11.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Olga Helmi | Maria Beatriz Teixeira | 6-1, 6-1 | W25 Lagos | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Helmi | Maria Beatriz Teixeira | |
1e Service % | 31/41 (76%) | 21/44 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/31 (71%) | 9/21 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/10 (80%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/44 (59%) | 11/41 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olga Helmi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Maria Beatriz Teixeira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Maria Beatriz Teixeira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Maria Beatriz Teixeira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Maria Beatriz Teixeira | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Maria Beatriz Teixeira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Maria Beatriz Teixeira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Helmi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Maria Beatriz Teixeira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
21.04.04, 19 Jaar
21.04.04, 19 Jaar
Olga Helmi vs. Maria Beatriz Teixeira - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Olga Helmi | Maria Beatriz Teixeira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Lagos | Hard |
Olga Helmi form & Maria Beatriz Teixeira form
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Maria Beatriz Teixeira - laatste wedstrijden
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | - Maria Beatriz Teixeira - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
09.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |