WEDSTRIJD
22.06.21 | Kwalif. | Olga Helmi | Melanie Stokke | 6-3, 6-1 | W25 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Helmi | Melanie Stokke | |
1e Service % | 28/44 (64%) | 16/39 (41%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 8/16 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/39 (56%) | 14/44 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/83 (63%) | 31/83 (37%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olga Helmi | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Helmi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Helmi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Helmi vs. Melanie Stokke - onderlinge wedstrijden
22.06.21 | Kwalif. | Olga Helmi | Melanie Stokke | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Porto | Hard |
Olga Helmi form & Melanie Stokke form
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Melanie Stokke - laatste wedstrijden
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.22 Kwalif. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Georgia Drummy | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
09.07.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.21 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.21 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Marty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Custic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-2, - Melanie Stokke - scratch | wedstrijd detail |