WEDSTRIJD
21.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Olga Helmi | Nino Natsvlishvili | 6-2, 1-0, - scratch | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Georgia
06.01.03, 21 Jaar
06.01.03, 21 Jaar
Olga Helmi vs. Nino Natsvlishvili - onderlinge wedstrijden
21.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Olga Helmi | Nino Natsvlishvili | 6-2, 1-0, Nino Natsvlishvili - scratch | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Olga Helmi form & Nino Natsvlishvili form
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nino Natsvlishvili - laatste wedstrijden
W15 Tbilisi - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Tamari Gagoshidze | 3-6, 0-1, - Nino Natsvlishvili - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-3, 1-6, 0-4, - Nino Natsvlishvili - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Koharu Niimi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Zhabotina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Nina Rudiukova | 7-5, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Melissa Boyden | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-74, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.22 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-4, - Nino Natsvlishvili - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.09.22 Kwartfinale | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.22 2e ronde | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.09.22 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Fang An Lin | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Zeel Desai | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |