WEDSTRIJD
23.06.21 | 1e ronde | Olga Helmi | Risa Ushijima | 6-0, 6-1 | W25 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Helmi | Risa Ushijima | |
1e Service % | 31/41 (76%) | 36/47 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/31 (84%) | 13/36 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/10 (30%) | 5/11 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/47 (62%) | 12/41 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Helmi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Helmi vs. Risa Ushijima - onderlinge wedstrijden
23.06.21 | 1e ronde | Olga Helmi | Risa Ushijima | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Porto | Hard |
Olga Helmi form & Risa Ushijima form
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Risa Ushijima - laatste wedstrijden
W25 Tokyo - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
19.12.22 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |