WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Olga Helmi | Selena Janicijevic | 6-3, 6-2 | W25 Joue | I. hard |
STATISTIEKEN
Olga Helmi | Selena Janicijevic | |
1e Service % | 29/43 (67%) | 34/54 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/14 (71%) | 9/20 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/54 (48%) | 10/43 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olga Helmi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Selena Janicijevic | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Selena Janicijevic | |
0-0, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Olga Helmi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Selena Janicijevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Selena Janicijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Selena Janicijevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Selena Janicijevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Helmi vs. Selena Janicijevic - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Olga Helmi | Selena Janicijevic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Joue | I. hard |
Olga Helmi form & Selena Janicijevic form
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Selena Janicijevic - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Carson Branstine | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 4-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Duru Soke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Julia Riera | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Carla Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |