WEDSTRIJD
28.08.19 | 1e ronde | Olga Ianchuk | Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | W25+H Penza | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Ianchuk | Ganna Poznikhirenko | |
1e Service % | 65/87 (75%) | 42/61 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/65 (55%) | 24/42 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/22 (50%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/61 (46%) | 40/87 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/148 (51%) | 73/148 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olga Ianchuk | 0-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Ianchuk | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Ganna Poznikhirenko | |
Olga Ianchuk | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
Olga Ianchuk | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Olga Ianchuk | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Olga Ianchuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Ianchuk | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Ianchuk | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Ianchuk | 4-2 | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Ianchuk | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Ianchuk vs. Ganna Poznikhirenko - onderlinge wedstrijden
28.08.19 | 1e ronde | Olga Ianchuk | Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25+H Penza | Hard |
16.09.13 | 1e ronde | Ganna Poznikhirenko | Olga Ianchuk | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Batumi | Hard |
22.10.12 | Halve finale | Olga Ianchuk | Ganna Poznikhirenko | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
24.09.12 | Kwalif. | Ganna Poznikhirenko | Olga Ianchuk | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Telavi | Clay |
17.05.10 | 1e ronde | Olga Ianchuk | Ganna Poznikhirenko | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Kharkiv | Clay |
12.10.09 | 1e ronde | Olga Ianchuk | Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Kharkiv | Carpet |
Olga Ianchuk form & Ganna Poznikhirenko form
Olga Ianchuk - laatste wedstrijden
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
02.08.19 Kwartfinale | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
12.04.19 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
11.04.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
15.03.19 Kwartfinale | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.19 1e ronde | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
26.02.19 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Shrewsbury - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.18 1e ronde | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
22.08.18 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Ganna Poznikhirenko - laatste wedstrijden
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
20.05.23 Halve finale | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |