WEDSTRIJD
20.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Olga Parres Azcoitia | Nina Ugrelidze | 2-1, - scratch | W25 Santarem | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
09.09.95, 28 Jaar
09.09.95, 28 Jaar
Olga Parres Azcoitia vs. Nina Ugrelidze - onderlinge wedstrijden
20.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Olga Parres Azcoitia | Nina Ugrelidze | 2-1, Nina Ugrelidze - scratch | wedstrijd detail | W25 Santarem | Hard |
Olga Parres Azcoitia form & Nina Ugrelidze form
Olga Parres Azcoitia - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
04.11.22 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.22 Kwartfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Halve finale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail |
Nina Ugrelidze - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |