WEDSTRIJD
16.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Olga Saez Larra | Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | W25 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Saez Larra vs. Rosa Vicens Mas - onderlinge wedstrijden
16.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Olga Saez Larra | Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Platja | Clay |
10.07.19 | 1e ronde | Rosa Vicens Mas | Olga Saez Larra | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Getxo | Clay |
23.02.16 | 1e ronde | Olga Saez Larra | Rosa Vicens Mas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Palmanova | Clay |
Olga Saez Larra form & Rosa Vicens Mas form
Olga Saez Larra - laatste wedstrijden
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
02.07.21 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 Kwalif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
21.04.21 2e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Rosa Vicens Mas - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
24.06.23 Finale | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |