WEDSTRIJD
07.04.21 | 1e ronde | Olivia Gadecki | Alana Tuayeva | 4-6, 6-1, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Gadecki | Alana Tuayeva | |
1e Service % | 47/69 (68%) | 53/87 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/47 (79%) | 30/53 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 12/34 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/87 (52%) | 22/69 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/156 (59%) | 64/156 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 9 |
Aces | 7 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olivia Gadecki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olivia Gadecki | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olivia Gadecki | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Gadecki | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Olivia Gadecki | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Olivia Gadecki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Gadecki | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Gadecki | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olivia Gadecki | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olivia Gadecki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Gadecki | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olivia Gadecki | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
14.10.99, 24 Jaar
14.10.99, 24 Jaar
Olivia Gadecki vs. Alana Tuayeva - onderlinge wedstrijden
07.04.21 | 1e ronde | Olivia Gadecki | Alana Tuayeva | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Olivia Gadecki form & Alana Tuayeva form
Olivia Gadecki - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Usue Maitane Arconada | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Shelby Rogers | 7-5, 2-0, Shelby Rogers - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylah Preston | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Talia Gibson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 4-3, - Olivia Gadecki - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alana Tuayeva - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |