WEDSTRIJD
29.08.20 | 1e ronde | Olivia Gadecki | Olivia Tjandramulia | 6-2, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olivia Gadecki | 0-0 | |
0-0, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Gadecki | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-15, 15-40, 40-40 | ||
Olivia Gadecki | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
3-2 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Gadecki | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
5-2 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-30 | ||
Olivia Gadecki | 5-3 | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olivia Gadecki | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-30 | ||
Olivia Gadecki | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
1-3 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Gadecki | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Olivia Tjandramulia | |
0-0 | ||
Olivia Gadecki | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0 | ||
Olivia Gadecki | 0-1 | |
2-1 | Olivia Tjandramulia | |
Olivia Gadecki | 2-2 | |
2-3 | Olivia Tjandramulia | |
Olivia Gadecki | 3-3 | |
3-4 | Olivia Tjandramulia | |
Olivia Gadecki | 4-4 | |
6-4 | Olivia Tjandramulia | |
Olivia Gadecki | 7-4 | |
7-5 | Olivia Tjandramulia | |
Olivia Gadecki | 8-5 | |
8-6 | Olivia Tjandramulia | |
Olivia Gadecki | 9-7 | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Gadecki vs. Olivia Tjandramulia - onderlinge wedstrijden
29.08.20 | 1e ronde | Olivia Gadecki | Olivia Tjandramulia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Olivia Gadecki form & Olivia Tjandramulia form
Olivia Gadecki - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Usue Maitane Arconada | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Shelby Rogers | 7-5, 2-0, Shelby Rogers - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylah Preston | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Talia Gibson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 4-3, - Olivia Gadecki - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Olivia Tjandramulia - laatste wedstrijden
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |