WEDSTRIJD
09.02.23 | 2e ronde | Olivia Gadecki | Riko Sawayanagi | 6-3, 4-6, 6-2 | W25 Burnie | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Gadecki | Riko Sawayanagi | |
1e Service % | 58/85 (68%) | 61/79 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/58 (64%) | 33/61 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/79 (49%) | 33/85 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/164 (55%) | 73/164 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olivia Gadecki | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Gadecki | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Gadecki | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Gadecki | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Gadecki | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Gadecki | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Gadecki | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Olivia Gadecki | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olivia Gadecki | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olivia Gadecki | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Gadecki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Gadecki | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olivia Gadecki | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Gadecki | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Gadecki vs. Riko Sawayanagi - onderlinge wedstrijden
09.02.23 | 2e ronde | Olivia Gadecki | Riko Sawayanagi | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Burnie | Hard |
Olivia Gadecki form & Riko Sawayanagi form
Olivia Gadecki - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Usue Maitane Arconada | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Shelby Rogers | 7-5, 2-0, Shelby Rogers - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylah Preston | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Talia Gibson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 4-3, - Olivia Gadecki - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Riko Sawayanagi - laatste wedstrijden
W25 Daegu - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.23 Kwalif. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Grass | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail |