WEDSTRIJD
08.09.21 | 1e ronde | Olivia Gadecki | Risa Ushijima | 6-0, 6-0 | W25 Leiria | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Gadecki | Risa Ushijima | |
1e Service % | 24/33 (73%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/24 (71%) | 8/23 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/9 (89%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/45 (64%) | 8/33 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olivia Gadecki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Gadecki | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Gadecki | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Olivia Gadecki | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Gadecki | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Gadecki | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Gadecki vs. Risa Ushijima - onderlinge wedstrijden
08.09.21 | 1e ronde | Olivia Gadecki | Risa Ushijima | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Leiria | Hard |
Olivia Gadecki form & Risa Ushijima form
Olivia Gadecki - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Usue Maitane Arconada | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Shelby Rogers | 7-5, 2-0, Shelby Rogers - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylah Preston | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Talia Gibson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 4-3, - Olivia Gadecki - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Risa Ushijima - laatste wedstrijden
W25 Tokyo - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
19.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.22 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |