WEDSTRIJD
30.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Olivia Nicholls | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-0 | W25 Montemor | Hard |
STATISTIEKEN
United Kingdom
26.10.94, 29 Jaar
180486 $
26.10.94, 29 Jaar
180486 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
15.08.00, 23 Jaar
15.08.00, 23 Jaar
Olivia Nicholls vs. Diana Maria Mihail - onderlinge wedstrijden
30.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Olivia Nicholls | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Montemor | Hard |
Olivia Nicholls form & Diana Maria Mihail form
Olivia Nicholls - laatste wedstrijden
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
20.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Estela Perez-Somarriba | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shuyue Ma | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Kiefer | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
14.06.21 Kwalif. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 1-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Sandra Samir | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
09.08.20 1e ronde | vs. Victoria Allen | 2-3, - Olivia Nicholls - scratch | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.20 1e ronde | vs. Naomi Broady | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Amelia Bissett | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Mae Mccutcheon | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Victoria Allen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
15.03.18 2e ronde | vs. Kana Daniel | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.18 1e ronde | vs. Ching-Wen Hsu | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Tahan | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.03.18 Kwalif. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Loughborough - I. hard | ||||
06.02.18 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Diana Maria Mihail - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail |