INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Rogowska vs. Jessica Moore - onderlinge wedstrijden
28.10.13 | 2e ronde | Olivia Rogowska | Jessica Moore | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
22.10.12 | 2e ronde | Jessica Moore | Olivia Rogowska | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Traralgon | Hard |
27.04.09 | Halve finale | Olivia Rogowska | Jessica Moore | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Bundaberg | Clay |
Olivia Rogowska form & Jessica Moore form
Olivia Rogowska - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Jessica Moore - laatste wedstrijden
Surbiton - Grass | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 6-4, 6-75, 6-76 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cagnes Sur - Clay | ||||
07.05.18 Kwalif. | vs. Alexandra Dulgheru | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Myrtille Georges | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 7-65, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Genevieve Lorbergs | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
20.02.18 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
19.02.18 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jia Qi Ren | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Allie Kiick | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
01.01.18 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tallulah Farrow | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Landisville - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
23.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - Clay | ||||
07.06.17 1e ronde | vs. Elizaveta Kulichkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.06.17 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Pedranzini | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 6-75, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fukuoka - Carpet | ||||
13.05.17 Halve finale | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.05.17 Kwartfinale | vs. Varatchaya Wongteanchai | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.17 2e ronde | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.17 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |