WEDSTRIJD
20.09.19 | Kwartfinale | Olivia Rogowska | Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | W25 Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Rogowska | Tereza Mihalikova | |
1e Service % | 36/62 (58%) | 50/80 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/36 (69%) | 26/50 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/26 (50%) | 12/30 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/80 (53%) | 24/62 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/142 (56%) | 62/142 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 5 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olivia Rogowska | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Rogowska | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Rogowska | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Tereza Mihalikova | |
Olivia Rogowska | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Rogowska | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Olivia Rogowska | 0-0 | |
1-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0 | ||
Olivia Rogowska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Olivia Rogowska | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Olivia Rogowska | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Rogowska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Rogowska vs. Tereza Mihalikova - onderlinge wedstrijden
23.10.19 | 1e ronde | Olivia Rogowska | Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Bendigo | Hard |
20.09.19 | Kwartfinale | Olivia Rogowska | Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Cairns | Hard |
Olivia Rogowska form & Tereza Mihalikova form
Olivia Rogowska - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Tereza Mihalikova - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - scratch | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.22 Kwalif. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.21 Halve finale | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |