WEDSTRIJD
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Olivia Symons | Cyan Sun | 6-1, 2-6, 10-5 | W25 Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Australia
07.01.02, 22 Jaar
07.01.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
13.09.02, 21 Jaar
13.09.02, 21 Jaar
Olivia Symons vs. Cyan Sun - onderlinge wedstrijden
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Olivia Symons | Cyan Sun | 6-1, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Cairns | Hard |
Olivia Symons form & Cyan Sun form
Olivia Symons - laatste wedstrijden
W15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maia Stallworthy | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Lexie Weir | Lexie Weir - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Nikola Daubnerova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Badman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Skye Royall | 7-62, 7-68 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Ellen Shanahan | 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sasha Nelson | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Marshall | 7-60, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Meeka Marshall | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.19 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Alexandra Osborne | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-1, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
15.02.19 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Cyan Sun - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Sara Nayar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Roopa Bains | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Laura Ashley | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Lara Walker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.20 1e ronde | vs. Laura Ashley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Lavrichenko | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-3, 2-0, Paola Moreno Bautista - scratch | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Graziella Barrett | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Fanning | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Symons | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
13.02.19 1e ronde | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Tomic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Tay | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Moore | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alison Bai | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jane Stewart | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |