WEDSTRIJD
05.10.15 | 1e ronde | Olivia Tjandramulia | Ilona Kremen | 6-4, 6-75, 6-3 | Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Tjandramulia | Ilona Kremen | |
1e Service % | 77/110 (70%) | 80/107 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/77 (57%) | 44/80 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/33 (58%) | 13/27 (48%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/107 (47%) | 47/110 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 113/217 (52%) | 104/217 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Tjandramulia vs. Ilona Kremen - onderlinge wedstrijden
05.10.15 | 1e ronde | Olivia Tjandramulia | Ilona Kremen | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | Cairns | Hard |
Olivia Tjandramulia form & Ilona Kremen form
Olivia Tjandramulia - laatste wedstrijden
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ilona Kremen - laatste wedstrijden
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Fergana - Hard | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Essen - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Andijan - Hard | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
12.04.19 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.19 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
26.08.18 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 Kwalif. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |