WEDSTRIJD
05.10.15 | Kwartfinale | Olivia Tjandramulia | Jennifer Elie | 6-4, 6-0 | Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Tjandramulia | Jennifer Elie | |
1e Service % | 25/39 (64%) | 34/49 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/25 (64%) | 14/34 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/14 (36%) | 3/15 (20%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/49 (65%) | 18/39 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/88 (60%) | 35/88 (40%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Tjandramulia vs. Jennifer Elie - onderlinge wedstrijden
08.03.18 | 2e ronde | Olivia Tjandramulia | Jennifer Elie | 3-6, 1-1, Jennifer Elie - scratch | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
18.02.18 | Kwalif. | Olivia Tjandramulia | Jennifer Elie | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Perth | Hard |
05.10.15 | Kwartfinale | Olivia Tjandramulia | Jennifer Elie | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Cairns | Hard |
Olivia Tjandramulia form & Jennifer Elie form
Olivia Tjandramulia - laatste wedstrijden
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jennifer Elie - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
13.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 1-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 7-61, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Keisha R. Clousing | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Keisha R. Clousing | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Jovana Jovic | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Katherine Westbury | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Halve finale | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Kwartfinale | vs. Sohyun Park | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail |