WEDSTRIJD
23.11.21 | 1e ronde | Olivia Tjandramulia | Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | W60 Brasilia | Clay |
STATISTIEKEN
Olivia Tjandramulia | Sabastiani Leon | |
1e Service % | 29/40 (73%) | 37/49 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 16/37 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/11 (55%) | 4/12 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/6 (100%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/49 (59%) | 13/40 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Olivia Tjandramulia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Tjandramulia vs. Sabastiani Leon - onderlinge wedstrijden
23.11.21 | 1e ronde | Olivia Tjandramulia | Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Brasilia | Clay |
Olivia Tjandramulia form & Sabastiani Leon form
Olivia Tjandramulia - laatste wedstrijden
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sabastiani Leon - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | - Sabastiani Leon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Recife - Clay | ||||
28.05.23 Finale | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.05.23 Halve finale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail |