WEDSTRIJD
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Oluchukwu Jennifer Ibeto | Alisa Vasileva | 4-6, 6-1, 10-5 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Izrael
06.07.02, 21 Jaar
06.07.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
21.10.05, 18 Jaar
21.10.05, 18 Jaar
Oluchukwu Jennifer Ibeto vs. Alisa Vasileva - onderlinge wedstrijden
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Oluchukwu Jennifer Ibeto | Alisa Vasileva | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Oluchukwu Jennifer Ibeto form & Alisa Vasileva form
Oluchukwu Jennifer Ibeto - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 4-6, 1-4, - Oluchukwu Jennifer Ibeto - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Ramenskaja | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Junhan Zhang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Nadel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Levelston | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pimmada Thongkum | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sapir Cohen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Delice | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sena Varol | Sena Varol - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 2-6, 1-4, - Oluchukwu Jennifer Ibeto - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shira Chiche | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Misgav | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Mtsentlitze | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
15.10.18 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Alisa Vasileva - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Korina Roso | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Zabrdac | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Plosnik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Asel Calbay | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Sophie Greiner | 3-6, 6-0, 10-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 7-5, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 6-76, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jakubcova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Zabolotnaia | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tatyana Nikolenko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Grekul | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lejla Hana Golubovic | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |