WEDSTRIJD
03.10.19 | 2e ronde | Oona Orpana | Stefana Lazar | 6-3, 6-0 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Oona Orpana | Stefana Lazar | |
1e Service % | 30/44 (68%) | 32/42 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/30 (80%) | 13/32 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/42 (55%) | 11/44 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oona Orpana | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oona Orpana | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Oona Orpana | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Stefana Lazar | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Stefana Lazar | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
11.02.02, 22 Jaar
11.02.02, 22 Jaar
Oona Orpana vs. Stefana Lazar - onderlinge wedstrijden
03.10.19 | 2e ronde | Oona Orpana | Stefana Lazar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
Oona Orpana form & Stefana Lazar form
Oona Orpana - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.01.20 Halve finale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.01.20 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 Finale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.19 Halve finale | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Stefana Lazar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail |