WEDSTRIJD
15.06.21 | Kwalif. | Ozlem Uslu | Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
01.10.01, 22 Jaar
01.10.01, 22 Jaar
Ozlem Uslu vs. Andra Cristina Captan - onderlinge wedstrijden
15.06.21 | Kwalif. | Ozlem Uslu | Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ozlem Uslu form & Andra Cristina Captan form
Ozlem Uslu - laatste wedstrijden
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Carolina Gomez | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Monique Woog | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.22 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Manca | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.01.22 Kwalif. | vs. Mua Shigeta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.22 Kwalif. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.01.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 0-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.21 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.12.21 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.21 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.21 Kwalif. | vs. Melisa Senli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.11.21 Kwartfinale | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.21 Kwalif. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Mia Kupres | 6-75, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Semra Aksu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rocio Martinez Azcarraga | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Andra Cristina Captan - laatste wedstrijden
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Jocovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Agureeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-62, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Olga Terletska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |