WEDSTRIJD
04.04.21 | Finale | Paige Mary Hourigan | Anna Siskova | 3-6, 6-1, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Paige Mary Hourigan | Anna Siskova | |
1e Service % | 41/90 (46%) | 69/96 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/41 (54%) | 32/69 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/49 (49%) | 9/27 (33%) |
Benutte Breakpoints | 9/19 (47%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 55/96 (57%) | 44/90 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/186 (54%) | 85/186 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paige Mary Hourigan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Paige Mary Hourigan | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paige Mary Hourigan | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Paige Mary Hourigan | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Paige Mary Hourigan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paige Mary Hourigan | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paige Mary Hourigan | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paige Mary Hourigan | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Paige Mary Hourigan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Paige Mary Hourigan | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paige Mary Hourigan | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paige Mary Hourigan | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paige Mary Hourigan vs. Anna Siskova - onderlinge wedstrijden
09.04.21 | Kwartfinale | Anna Siskova | Paige Mary Hourigan | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
04.04.21 | Finale | Paige Mary Hourigan | Anna Siskova | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Paige Mary Hourigan form & Anna Siskova form
Paige Mary Hourigan - laatste wedstrijden
W25 Swan - Grass | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Darcy Parke | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Larke | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Milan Krish | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
21.12.22 2e ronde | vs. Yuka Hosoki | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Sofia Shing | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
15.12.22 2e ronde | vs. Kyna Decruy | - | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Denise Torrealba | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.04.22 Kwartfinale | vs. Meiling Wang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.04.22 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
15.04.22 | vs. Ankita Raina | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.22 | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 | vs. Qiang Wang | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 7-65, 7-611 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Emma Davis | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
18.06.21 Kwartfinale | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.21 2e ronde | vs. Maria Mateas | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anna Siskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |