WEDSTRIJD
02.07.21 | Kwartfinale | Panna Udvardy | Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-3 | W25 The | Clay |
STATISTIEKEN
Panna Udvardy | Anna Bondar | |
1e Service % | 44/101 (44%) | 48/80 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/44 (66%) | 32/48 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 31/57 (54%) | 18/32 (56%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/80 (38%) | 41/101 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/181 (50%) | 91/181 (50%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Bondar | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Panna Udvardy | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Panna Udvardy | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Panna Udvardy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Panna Udvardy vs. Anna Bondar - onderlinge wedstrijden
20.07.22 | 2e ronde | Anna Bondar | Panna Udvardy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Palermo | Clay |
02.07.21 | Kwartfinale | Panna Udvardy | Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | W25 The | Clay |
16.09.17 | Halve finale | Panna Udvardy | Anna Bondar | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | Szekesfehervar | Clay |
Panna Udvardy form & Anna Bondar form
Panna Udvardy - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Anna Bondar - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |