WEDSTRIJD
01.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Panna Udvardy | Martina Di Giuseppe | 6-1, 6-3 | Cluj-Napoca | Clay |
STATISTIEKEN
Panna Udvardy | Martina Di Giuseppe | |
1e Service % | 27/48 (56%) | 23/43 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 12/23 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/43 (58%) | 16/48 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Panna Udvardy | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Martina Di Giuseppe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Martina Di Giuseppe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Martina Di Giuseppe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Martina Di Giuseppe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Martina Di Giuseppe | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Panna Udvardy | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Martina Di Giuseppe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Martina Di Giuseppe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Panna Udvardy | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Martina Di Giuseppe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Panna Udvardy vs. Martina Di Giuseppe - onderlinge wedstrijden
01.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Panna Udvardy | Martina Di Giuseppe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Cluj-Napoca | Clay |
Panna Udvardy form & Martina Di Giuseppe form
Panna Udvardy - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Martina Di Giuseppe - laatste wedstrijden
W25 Selva - I. hard | ||||
30.11.22 2e ronde | vs. Joanna Garland | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Lea Boskovic | 6-0, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Anna Klasen | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Oceane Babel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Federica Urgesi | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Melania Delai | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Tara Wurth | 3-6, 0-1, - Martina Di Giuseppe - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.04.22 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.04.22 2e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |