WEDSTRIJD
03.07.20 | 1e ronde | Panna Udvardy | Rhiann Newborn | 6-2, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rhiann Newborn | |
0-0, 30-30 | ||
Panna Udvardy | 1-0 | |
0-0, 0-30 | ||
1-1 | Rhiann Newborn | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Panna Udvardy | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-2 | Rhiann Newborn | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-2 | Rhiann Newborn | |
0-0 | ||
Panna Udvardy | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Panna Udvardy | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Rhiann Newborn | |
0-0 | ||
Panna Udvardy | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Rhiann Newborn | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Panna Udvardy | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-3 | Rhiann Newborn | |
0-0 | ||
Panna Udvardy | 4-3 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
5-3 | Rhiann Newborn | |
0-0 | ||
Panna Udvardy | 5-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Panna Udvardy vs. Rhiann Newborn - onderlinge wedstrijden
03.07.20 | 1e ronde | Panna Udvardy | Rhiann Newborn | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Panna Udvardy form & Rhiann Newborn form
Panna Udvardy - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Rhiann Newborn - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malkia Ngounoue | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Jessica Failla | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Lexington Reed | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - I. hard | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Lucia De Santa Ana | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayana Akli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
17.06.23 Halve finale | vs. Allie Kiick | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Gabriella Price | 4-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Eryn Cayetano | 7-5, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Katie Codd | 6-3, 2-1, Katie Codd - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Huntsville - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Dj Bennett | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwartfinale | vs. Brianna Baldi | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Katie Codd | 1-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Kelly Williford | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dj Bennett | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Riya Bhatia | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Pinson | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Spring - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |