WEDSTRIJD
15.03.23 | 1e ronde | Patricija Paukstyte | Rikke De Koning | 7-5, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Patricija Paukstyte | Rikke De Koning | |
1e Service % | 48/73 (66%) | 44/73 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/48 (46%) | 20/44 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/73 (55%) | 36/73 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/146 (53%) | 69/146 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Patricija Paukstyte | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Patricija Paukstyte | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Patricija Paukstyte | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Patricija Paukstyte | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Patricija Paukstyte | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Rikke De Koning | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patricija Paukstyte | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patricija Paukstyte | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patricija Paukstyte | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Rikke De Koning | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patricija Paukstyte | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Rikke De Koning | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Patricija Paukstyte | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Lithuania
13.09.04, 19 Jaar
12755 $
13.09.04, 19 Jaar
12755 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
04.05.03, 20 Jaar
04.05.03, 20 Jaar
Patricija Paukstyte vs. Rikke De Koning - onderlinge wedstrijden
13.02.24 | Kwalif. | Patricija Paukstyte | Rikke De Koning | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
15.03.23 | 1e ronde | Patricija Paukstyte | Rikke De Koning | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Patricija Paukstyte form & Rikke De Koning form
Patricija Paukstyte - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Viola Turini | 6-70, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Stella Remander | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Bocchi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Paula Ortega Redondo | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Karolina Krajmer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lara Michel | 7-65, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mara Gae | 7-62, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gio Jang | 6-2, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Laura Cilekova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail |
Rikke De Koning - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Severine Deppner | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lyne Thach | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Patricija Paukstyte | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 2-0, Mirjana Jovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Tatarnikova | 2-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akiho Maruyama | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Maria Soacate | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail |