WEDSTRIJD
30.01.19 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Gabriella Taylor | 1-6, 6-3, 6-2 | W60 Launceston | Hard |
STATISTIEKEN
Paula Badosa Gibert | Gabriella Taylor | |
1e Service % | 51/76 (67%) | 63/93 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/51 (59%) | 34/63 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 13/30 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/18 (33%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/93 (49%) | 34/76 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/169 (52%) | 81/169 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gabriella Taylor | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-5 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Gabriella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Gabriella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Badosa Gibert | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Gabriella Taylor | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Gabriella Taylor | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Badosa Gibert vs. Gabriella Taylor - onderlinge wedstrijden
30.01.19 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Gabriella Taylor | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Launceston | Hard |
03.07.14 | 3e ronde | Paula Badosa Gibert | Gabriella Taylor | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | Wimbledon (juniors) | Grass |
Paula Badosa Gibert form & Gabriella Taylor form
Paula Badosa Gibert - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
17.05.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 4e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
01.05.23 4e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.04.23 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.23 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Gabriella Taylor - laatste wedstrijden
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 1-2, - Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 Finale | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 0-3, - Gabriella Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.19 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Ilayda Baykan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |