WEDSTRIJD
24.07.21 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Kristina Mladenovic | 6-74, 6-3, 6-0 | Tokyo | Hard |
STATISTIEKEN
Paula Badosa Gibert | Kristina Mladenovic | |
1e Service % | 63/97 (65%) | 73/123 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/63 (71%) | 42/73 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 21/42 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/21 (29%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 60/123 (49%) | 37/97 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 120/215 (56%) | 100/212 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Paula Badosa Gibert | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-4 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 5-6 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Badosa Gibert | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Badosa Gibert | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Badosa Gibert vs. Kristina Mladenovic - onderlinge wedstrijden
24.07.21 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Kristina Mladenovic | 6-74, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Tokyo | Hard |
05.03.21 | Kwartfinale | Paula Badosa Gibert | Kristina Mladenovic | 7-5, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | Lyon | I. hard |
Paula Badosa Gibert form & Kristina Mladenovic form
Paula Badosa Gibert - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
17.05.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 4e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
01.05.23 4e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.04.23 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.23 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Kristina Mladenovic - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 0-5, - Kristina Mladenovic - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Heather Watson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Arina Rodionova | 6-71, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Francesca Curmi | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 7-610, 5-0, Berfu Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Zhuoxuan Bai | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |