WEDSTRIJD
01.08.20 | 1e ronde | Paula Kania | Katarzyna Wysoczanska | 6-0, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Katarzyna Wysoczanska | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Kania | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Katarzyna Wysoczanska | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Paula Kania | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Katarzyna Wysoczanska | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Kania | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Katarzyna Wysoczanska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Paula Kania | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Katarzyna Wysoczanska | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Paula Kania | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Katarzyna Wysoczanska | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Kania | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Katarzyna Wysoczanska | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Katarzyna Wysoczanska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
25.12.97, 26 Jaar
25.12.97, 26 Jaar
Paula Kania vs. Katarzyna Wysoczanska - onderlinge wedstrijden
01.08.20 | 1e ronde | Paula Kania | Katarzyna Wysoczanska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Paula Kania form & Katarzyna Wysoczanska form
Paula Kania - laatste wedstrijden
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Anderson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-65, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
30.10.20 2e ronde | vs. Ann Li | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.20 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Magdalena Hedrzak | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Marne Dercksen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Amy Bloch | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Cairo - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Piter | 7-64, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-3, - Paula Kania - scratch | wedstrijd detail |
Katarzyna Wysoczanska - laatste wedstrijden
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Zuzanna Szczepanska | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Laura Duhl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Bartusek | 7-5, 6-712, 10-8 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
06.12.18 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.12.18 1e ronde | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.18 Kwalif. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Proese | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Elaine Genovese | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anica Stabel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
14.11.17 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
30.08.17 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.08.17 1e ronde | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Piatek | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Akiko Okuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
23.08.17 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Alicja Zduniak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |