WEDSTRIJD
18.11.22 | Kwartfinale | Paula Ormaechea | Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | Buenos Aires | Clay |
STATISTIEKEN
Paula Ormaechea | Laura Pigossi | |
1e Service % | 40/58 (69%) | 47/70 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/40 (65%) | 26/47 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/70 (50%) | 22/58 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/128 (55%) | 57/128 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Ormaechea | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Ormaechea | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Paula Ormaechea | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Ormaechea vs. Laura Pigossi - onderlinge wedstrijden
04.02.23 | Halve finale | Paula Ormaechea | Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Cali | Clay |
18.11.22 | Kwartfinale | Paula Ormaechea | Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay |
11.11.22 | Paula Ormaechea | Laura Pigossi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Billie Jean | Clay | |
09.04.16 | Finale | Paula Ormaechea | Laura Pigossi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Sao Jose | Clay |
Paula Ormaechea form & Laura Pigossi form
Paula Ormaechea - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Laura Pigossi - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
02.03.24 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
23.02.24 Halve finale | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |