INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Ormaechea vs. Romina Ccuno - onderlinge wedstrijden
07.02.20 | Paula Ormaechea | Romina Ccuno | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Fed Cup | Clay |
Paula Ormaechea form & Romina Ccuno form
Paula Ormaechea - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |