WEDSTRIJD
23.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Paula Ortega Redondo | Juliette Colard | 7-5, 6-3 | W15 Santa | Hard |
STATISTIEKEN
Spain
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
07.08.00, 23 Jaar
07.08.00, 23 Jaar
Paula Ortega Redondo vs. Juliette Colard - onderlinge wedstrijden
23.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Paula Ortega Redondo | Juliette Colard | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Santa | Hard |
Paula Ortega Redondo form & Juliette Colard form
Paula Ortega Redondo - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Juliette Colard - laatste wedstrijden
W15 Santa - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mylene Halemai | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vanesa Pappa | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alkmaar - Clay | ||||
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dewi Dijkman | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
19.06.18 Kwalif. | vs. Imke Schluenzen | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Claudelle Labonte-Frey | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Tholey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
02.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Justine Pysson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
14.03.18 1e ronde | vs. Lara Salden | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.18 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kommer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 7-63, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Justine Lo Presti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Grenoble - I. hard | ||||
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Thanh Lan Truong | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Brandy Mina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jade Lewis | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Cirotte | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.17 Kwalif. | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
10.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kimberley Zimmermann | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
16.03.17 2e ronde | vs. Marine Partaud | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.17 1e ronde | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Alina Tincu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |