Paula Rumpf vs. Klara Veldman 27.02.2023

Paula Rumpf vs. Klara Veldman 27.02.2023 - W15 Sharm ElSheikh - confrontatie

WEDSTRIJD

27.02.232e ronde van de kwal.Paula Rumpf Klara Veldman 6-0, 6-2 Egypt W15 Sharm Hard

STATISTIEKEN

6-2

Paula Rumpf
Germany
01.12.03, 20 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
15.12.03, 20 Jaar







Klara Veldman
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Paula Rumpf vs. Klara Veldman - onderlinge wedstrijden

27.02.232e ronde van de kwal.Paula RumpfKlara Veldman6-0, 6-2 wedstrijd detailEgypt W15 Sharm Hard

Paula Rumpf form & Klara Veldman form

Paula Rumpf - laatste wedstrijden

Germany W60 Hamburg - I. hard
16.10.23
Kwalif.
vs. Tayisiya Morderger1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Filippa Stieg6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Holland W15 Haren - Clay
06.09.23
1e ronde
vs. Eva Marie Voracek7-5, 3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
05.09.23
Kwalif.
vs. Danique Havermans1-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
04.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Julie Myatovic7-5, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Erwitte - Clay
17.08.23
2e ronde
vs. Nikola Bartunkova0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
15.08.23
1e ronde
vs. Luisa Meyer Auf Der Heide6-3, 3-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany W25+H Leipzig - Clay
06.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Emma Slavikova2-6, 6-3, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25 Stuttgart - Clay
03.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Georgia Andreea Craciun3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25 Troisdorf - Clay
01.06.23
2e ronde
vs. Ekaterina Makarova (1996)2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
31.05.23
1e ronde
vs. Diana Martynov7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
29.05.23
Kwalif.
vs. Tilwith Di Girolami6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
28.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Polina Bakhmutkina6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Germany W100 Wiesbaden - Clay
30.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Amina Anshba2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
02.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Helena Buchwald7-64, 4-6, 3-10 nederlaagwedstrijd detail
France W15 Le - Clay
19.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Eloise De Mooij4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
01.03.23
1e ronde
vs. Polina Iatcenko6-72, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
28.02.23
Kwalif.
vs. Anna Ulyashchenko7-5, 7-65 overwinningwedstrijd detail
27.02.23
2e ronde van de kwal.
vs. Klara Veldman6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
26.02.23
1e ronde van de kwal.
vs. Marina Popova6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
22.02.23
1e ronde
vs. Lavinia Tanasie6-4, 1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
21.02.23
Kwalif.
vs. Camilla Zanolini6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
20.02.23
2e ronde van de kwal.
vs. Man Ying Maggie Ng6-2, Man Ying Maggie Ng - scratchoverwinningwedstrijd detail
19.02.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ksenia Meshcheryakova6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Luxembourg W25 Petange - I. hard
21.11.22
2e ronde van de kwal.
vs. Vlada Ekshibarova3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Florence Fohnen7-5, 7-62 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
01.11.22
Kwalif.
vs. Koharu Niimi4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
31.10.22
2e ronde van de kwal.
vs. Andreea Pavel6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Ida Axelsson6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany W15 Erwitte - Clay
17.08.22
1e ronde
vs. Anne Schaefer2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail

Klara Veldman - laatste wedstrijden

Tunisia W15 Monastir - Hard
27.02.24
Kwalif.
vs. Johanna Silva5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
26.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Giulia Alessia Monteleone6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Brandy Walker2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
19.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Yu Shan6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
02.01.24
Kwalif.
vs. Chahd Tourkhani5-7, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
01.01.24
2e ronde van de kwal.
vs. Cheyenne Joyce Borg6-1, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
30.11.23
2e ronde
vs. Ana Candiotto7-5, 3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
29.11.23
1e ronde
vs. Amelia Waligora7-68, 2-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
28.11.23
Kwalif.
vs. Sandugash Kenzhibayeva6-2, 7-64 overwinningwedstrijd detail
27.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Louane Lutringer6-2, 4-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
21.11.23
Kwalif.
vs. Julia Adams3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Sergienko6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.10.23
1e ronde
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
03.10.23
Kwalif.
vs. Alicja Formella6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
02.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Kate Zueva6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
27.09.23
1e ronde
vs. Aleksandra Pospelova1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
20.09.23
1e ronde
vs. Anouck Vrancken Peeters3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Holland W15 Haren - Clay
05.09.23
Kwalif.
vs. Oceanne Lopez2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
04.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Reza Timmerman6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Belgium W15 Wanfercee - Clay
23.08.23
1e ronde
vs. Stephanie Judith Visscher2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
22.08.23
Kwalif.
vs. Nicole Gadient6-76, 6-2, 10-5 overwinningwedstrijd detail
21.08.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ornella De Fazio6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Belgium W15 Duffel - Clay
13.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Sofia Avataneo2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Morocco W15 Casablanca - Clay
25.07.23
Kwalif.
vs. Greta Greco Lucchina3-6, 0-1, - Klara Veldman - scratchnederlaagwedstrijd detail
24.07.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anna Wise6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Morocco W15 Casablanca - Clay
19.07.23
1e ronde
vs. Giorgia Pinto7-5, 3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
17.07.23
Kwalif.
vs. Daphnee Mpetshi Perricard6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
16.07.23
2e ronde van de kwal.
vs. Katarina Sopkova6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Holland W60 Amstelveen - Clay
10.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Angelina Wirges1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Holland W15 Alkmaar - Clay
26.06.23
Kwalif.
vs. Katharina Hering6-4, 1-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
<