WEDSTRIJD
20.07.20 | 1e ronde | Pauline Parmentier | Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pauline Parmentier | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-40, 0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
Pauline Parmentier | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-4 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pauline Parmentier | 3-5 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-5 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Pauline Parmentier | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40 | ||
0-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
2-3 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 0-0 | ||
3-4 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Pauline Parmentier | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40, 0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 5-5 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
6-5 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Pauline Parmentier | 7-5 | |
5-4 |
1 | ||
Pauline Parmentier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-15, 0-40, 0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
Pauline Parmentier | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
2-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
3-2 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 0-0 | ||
5-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pauline Parmentier vs. Tessah Andrianjafitrimo - onderlinge wedstrijden
20.07.20 | 1e ronde | Pauline Parmentier | Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
18.09.19 | 1e ronde | Tessah Andrianjafitrimo | Pauline Parmentier | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W60+H Saint | Clay |
Pauline Parmentier form & Tessah Andrianjafitrimo form
Pauline Parmentier - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
29.09.20 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.07.20 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
09.02.20 Kwalif. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - Hard | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
26.09.19 Kwartfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 2e ronde | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New Haven - Hard | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 3e ronde | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.19 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Tessah Andrianjafitrimo - laatste wedstrijden
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |