INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Manisha Foster vs. Pemra Ozgen - onderlinge wedstrijden
21.02.17 | 1e ronde | Pemra Ozgen | Manisha Foster | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Manisha Foster form & Pemra Ozgen form
Manisha Foster - laatste wedstrijden
Las Palmas - Clay | ||||
07.08.17 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Issler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dublin - Carpet | ||||
24.07.17 1e ronde | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.17 1e ronde | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Aurangabad - Clay | ||||
07.06.17 2e ronde | vs. Mahak Jain | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.17 1e ronde | vs. Kanika Vaidya | 7-63, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
24.05.17 1e ronde | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.17 Kwalif. | vs. Julia Helbet | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
18.05.17 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.17 1e ronde | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
31.03.17 2e ronde | vs. Maria Joao Koehler | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.03.17 Kwartfinale | vs. Eden Silva | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.17 1e ronde | vs. Andrea Ka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Ines Fonte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.17 Kwalif. | vs. Oleksandra Piskun | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
21.03.17 1e ronde | vs. Harmony Tan | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Jil Nora Engelmann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Ribeiro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
09.03.17 2e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.17 1e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Gogol | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.17 Kwalif. | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 2-1, Erika Vogelsang - scratch | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
02.03.17 2e ronde | vs. Helene Scholsen | 7-67, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.17 1e ronde | vs. Valeriya Zeleva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Intert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.17 Kwalif. | vs. Molly Helgesson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
21.02.17 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.17 Kwalif. | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.17 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-64, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Pemra Ozgen - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |