WEDSTRIJD
06.10.19 | Finale | Petia Arshinkova | Oona Orpana | 6-0, 6-4 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Petia Arshinkova | Oona Orpana | |
1e Service % | 34/45 (76%) | 42/57 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/34 (59%) | 15/42 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/57 (61%) | 20/45 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/102 (59%) | 42/102 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Oona Orpana | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Oona Orpana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Petia Arshinkova | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Oona Orpana | |
0-0, 15-0 | ||
Petia Arshinkova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Oona Orpana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Oona Orpana | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Petia Arshinkova | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Oona Orpana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Oona Orpana | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Oona Orpana | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petia Arshinkova vs. Oona Orpana - onderlinge wedstrijden
06.10.19 | Finale | Petia Arshinkova | Oona Orpana | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
Petia Arshinkova form & Oona Orpana form
Petia Arshinkova - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.04.21 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.04.21 1e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.21 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.20 Halve finale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.20 Kwartfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.20 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Oona Orpana - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.01.20 Halve finale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.01.20 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 Finale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.19 Halve finale | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |