WEDSTRIJD
04.10.22 | Kwalif. | Petra Hule | Natalie Barbir | 6-0, 6-0 | W25 Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Petra Hule | Natalie Barbir | |
1e Service % | 24/34 (71%) | 20/31 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 7/20 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/10 (70%) | 0/11 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/31 (77%) | 9/34 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/65 (75%) | 16/65 (25%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Petra Hule | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petra Hule | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petra Hule | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Petra Hule | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petra Hule | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Petra Hule | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Natalie Barbir | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
17.02.90, 34 Jaar
17.02.90, 34 Jaar
Petra Hule vs. Natalie Barbir - onderlinge wedstrijden
04.10.22 | Kwalif. | Petra Hule | Natalie Barbir | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Cairns | Hard |
Petra Hule form & Natalie Barbir form
Petra Hule - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Monique Barry | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Bianca Compuesto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Elena Micic | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 7-5, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Talia Gibson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Alana Subasic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Lea Ma | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Yuna Ohashi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 6-1, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Natalie Barbir - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 Kwalif. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |