WEDSTRIJD
15.06.18 | Kwartfinale | Pia Konig | Nina Alibalic | 3-0, - scratch | Maribor | Clay |
STATISTIEKEN
Pia Konig | Nina Alibalic | |
1e Service % | 10/14 (71%) | 5/5 (100%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 7/10 (70%) | 1/5 (20%) |
Benutte Breakpoints | 1/1 (100%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 4/5 (80%) | 5/14 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 13/19 (68%) | 6/19 (32%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pia Konig | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nina Alibalic | |
Pia Konig | 2-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Pia Konig | 3-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pia Konig vs. Nina Alibalic - onderlinge wedstrijden
15.06.18 | Kwartfinale | Pia Konig | Nina Alibalic | 3-0, Nina Alibalic - scratch | wedstrijd detail | Maribor | Clay |
21.06.17 | 1e ronde | Nina Alibalic | Pia Konig | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Lenzerheide | Clay |
Pia Konig form & Nina Alibalic form
Pia Konig - laatste wedstrijden
Prague - Clay | ||||
24.07.18 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pribylova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.18 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
16.06.18 Halve finale | vs. Irina Ramialison | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.18 Kwartfinale | vs. Nina Alibalic | 3-0, Nina Alibalic - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.18 2e ronde | vs. Sasa Klanecek | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.18 1e ronde | vs. Ana Biskic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Hard | ||||
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Sezer | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
29.03.18 2e ronde | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.18 1e ronde | vs. Angelique Svinos | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
19.03.18 Kwalif. | vs. Abbie Myers | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Balic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
07.03.18 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
09.02.18 Rubber 1 | vs. Anastasija Sevastova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
07.12.17 2e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.17 1e ronde | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.12.17 Kwartfinale | vs. Amina Anshba | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.17 2e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.17 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Agadir - Clay | ||||
17.11.17 Halve finale | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.17 Kwartfinale | vs. Jessica Crivelletto | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.17 2e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde | vs. Amelie Intert | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Beni Mellal - Clay | ||||
10.11.17 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nina Alibalic - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Anna Turati | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Ireni Lucia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michele Adamczewska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anna Turati | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giada Cavazzoni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nehir Dogan | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Maria Toma | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Jovana Grujic | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Alisa Vasileva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Korina Roso | - Nina Alibalic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 Kwartfinale | vs. Andjela Lazarevic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.23 Halve finale | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-4, - Nina Alibalic - scratch | wedstrijd detail | |
17.06.23 2e ronde | vs. Aysegul Mert | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iva Daneva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail |